У мене є питання
Імʼя
Телефон

ТОПОВЫЙ МОЛОДЕЖНЫЙ ОТЕЛЬ В ЕГИПТЕ

Отель Meraki Resort 4*+
Египет, Хургада
от 345
Цена € *
ADULTS ONLY
ПЕРВАЯ ЛИНИЯ, ЧАСТНЫЙ ПЛЯЖ
РЕЙТИНГ ОТЕЛЯ НА BOOKING.COM - 9,1
ТОП-СЕРВИС И КАЧЕСТВЕННОЕ ПИТАНИЕ
ПРО ОТЕЛЬ
MERAKI - прекрасное место для молодежного отдыха, ночной жизни, пляжных вечеринок, йоги и медитации. MERAKI захватит богемные души концепцией "все включено". Четырехзвездочный курорт с пятизвездочным обслуживанием.
ФОТОГРАФИИ ОТЕЛЯ
ПОЧЕМУ РЕКОМЕНДУЕМ ЭТОТ ОТЕЛЬ, ЕГО ОСОБЕННОСТИ
Новый отель
Отель был открыт в 2018 году. Стильный дизайн.
Питание
В отеле работает 7 ресторанов (Египетская кухня, Азиатская кухня, греческая кухня, пиццерия, бургерна, лапшичная) и 9 баров входящих в концепцию "все включено".
Пляж
Свой собственный песчаный пляж. Полотенца, зонтики, шезлонги предоставляются бесплатно.
Молодежная анимация
Оригинальное музыкальная концепция, красочные шоу, анимационная программа в течение дня у бассейна и диджеем вечеррм. Собственный ночной клуб.
Бассейн
Открытый бассейн (414 кв.м, с подогревом в зимний сезон)
Wi-Fi
Wi-Fi на всей территории отеля и в номерах (бесплатно).
ЧТО ВКЛЮЧЕНО / ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Что включено
  • Авиаперелет Киев - Хургада - Киев
  • Трансфер: аэропорт - отель - аэропорт
  • Проживание: 7 ночей
  • Питание по системе "Все включено"
  • Медицинская страховка
    *Стоимость указана за 1 человека в двухместном номере.
Дополнительно (не входит в стоимость)
  • Виндсерфинг, кайтсерфинг, каноэ, катание на банане - по желанию
  • Дополнительная расширенная страховка (страховка от невыезда) - по желанию
  • ПЦР-тест перед вылетом - обязательно (но мы подскажем что и как делать)
ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОЛНИ ФОРМУ НИЖЕ И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ТОБОЙ В ТЕЧЕНИЕ 2-Х ЧАСОВ
ТЫ ВСЕГДА МОЖЕШЬ СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.