У мене є питання
Імʼя
Телефон

РОМАНТИЧЕСКИЙ ОТПУСК НА МОРЕ

Отель Flora Garden Beach 5*
Турция, Сиде
от 960
Цена € *
ADULTS ONLY
ПЕРВАЯ ЛИНИЯ
РЕНОВАЦИЯ В 2019 ГОДУ
В ГАРМОНИИ С ПРИРОДОЙ
ПРО ОТЕЛЬ
Flora Garden Beach 5* расположен на живописном побережье Средиземного моря и построен в гармонии с природой и окружающей средой. На территории 85.000 м2 к услугам гостей: пляж, Японский сад, A'la Carte рестораны, 8 баров, два бассейна и спа. Отель состоит из пяти 2-х этажных корпусов и комплекса одноэтажных бунгало.
ФОТОГРАФИИ ОТЕЛЯ
ПОЧЕМУ РЕКОМЕНДУЕМ ЭТОТ ОТЕЛЬ, ЕГО ОСОБЕННОСТИ
Пляж
Частный пляж протяженностью 850 метров.
Качество
Рейтинг отеля на booking.com - 8,7.
Территория
Ориентирован на романтический отдых: уютная территория с множеством цветов, комфортабельные номера.
Современность
Открыт в 2009 году, последняя реновация проведена в 2019 году.
Романтика
Столики в ресторане и шезлонги рассчитаны на двоих.
Wi-Fi
Предоставляется бесплатный Wi-Fi.
ЧТО ВКЛЮЧЕНО / ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Что включено
  • Авиаперелет Киев - Анталия - Киев
  • Трансфер: аэропорт - отель - аэропорт
  • Проживание: 7 ночей, номер Deluxe Superior Room
  • Питание по системе "Все включено"
  • Медицинская страховка
  • *Стоимость указана за 1 человека в двухместном номере
Дополнительно (не входит в стоимость)
  • 4 A'la Carte ресторана: стейк-хаус, дальневосточный, турецкий и морепродукты (по резервации, платно)
  • Водные виды спорта
  • Массаж, пилинг
  • Экскурсии
ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОЛНИ ФОРМУ НИЖЕ И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ТОБОЙ В ТЕЧЕНИЕ 2-Х ЧАСОВ
ТЫ ВСЕГДА МОЖЕШЬ СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.