У мене є питання
Імʼя
Телефон

ПОТЕРЯННЫЙ РАЙ НА ЗЕМЛЕ

Отель Adam & Eve 5*
Турция, Белек
от 920
Цена € *
ADULTS ONLY
МОЛОДЕЖНЫЙ ОТЕЛЬ
ПЛЯЖНЫЕ DJ-ВЕЧЕРИНКИ
МИРОВОЙ СЕРВИС
ПРО ОТЕЛЬ
Adam & Eve 5* смело можно назвать затерянным раем на земле. Это прекрасный оазис, раскинувшийся на берегу Средиземного моря. Интересный дизайн отеля - стекло, зеркала и белый цвет. Идеальный отель для пар.
Оригинальная музыкальная концепция, шоу, анимационная программа в течение дня у бассейна и всемирно известные диджеи подарят гостям Adam & Eve яркий отдых наполненный развлечениями.
ФОТОГРАФИИ ОТЕЛЯ
ПОЧЕМУ РЕКОМЕНДУЕМ ЭТОТ ОТЕЛЬ, ЕГО ОСОБЕННОСТИ
Пляж
Собственный песчаный пляж с бесплатными шезлонгами и зонтиками.
Качество
Рейтинг отеля на booking.com - 9,6.
Номер
Номера с зеркальными стенами и французскими окнами обставлены современной белой мебелью. В числе удобств балкон с видом на сад или море, настенный широкоэкранный телевизор и ванная комната с гидромассажной ванной.
Вечеринки
В отеле играют всемирно известные диджеи и проводятся пляжные вечеринки. Отдых высокого уровня для максимального удовлетворения пожеланий своих гостей.
Рестораны
В 9 различных ресторанах отеля представлен широкий выбор блюд, включая блюда японской и традиционной турецкой кухни. В одном из ресторанов можно пообедать в полной темноте.
Территория
На просторной территории отеля работает 7 баров и 3 открытых бассейна (один даже с водными горками).
ЧТО ВКЛЮЧЕНО / ДОПОЛНИТЕЛЬНО
Что включено
  • Авиаперелет Киев - Анталия - Киев
  • Трансфер: аэропорт - отель - аэропорт
  • Проживание: 6 ночей, номер Design Room
  • Питание по системе "Ультра все включено"
  • Медицинская страховка
    *Стоимость указана за 1 человека в двухместном номере.
Дополнительно (не входит в стоимость)
  • Напитки «Премиум» класса, выдержкой более 12 лет
  • Заказ тортов и цветов
  • Экскурсии
ОСТАВИТЬ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОЛНИ ФОРМУ НИЖЕ И МЫ СВЯЖЕМСЯ С ТОБОЙ В ТЕЧЕНИЕ 2-Х ЧАСОВ
ТЫ ВСЕГДА МОЖЕШЬ СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.